Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Iowa kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Iowas

Iowa Ameerikas piirneb põhja poole Minnesota osariigi poolt, läände Nebraska ja Lõuna-Dakota, Missouri lõuna pool ja Wisconsini ja Illinoisi ida pool.

Kui keegi otsib Iowas müügiks sobivaid omadusi, siis mida ta kujutab, on tõenäoliselt nisu väljad, tegelikult on Hawkeye osariigil mõni rahva rikkamaim maa, muutes selle põllumajanduslikuks elektrijaamaks. Üle 30 miljoni aakri põllumaad ja üle 92 000 talu juhib Iowa maisi, soja, sealiha ja munade tootmisel. Veelgi muljetavaldavam on asjaolu, et Iowa põllumajandustootja varustab kogu maailmas keskmiselt 154 inimest ja riik annab 7% riigi toidust.

Te ei pruugi teada, et Iowa põllumajandus on tihedalt seotud rohelise energiamajandusega, arvestades, et riik on taastuvkütuste, etanooli ja biodiisli tootmises esimene ja kõige rohkem tuuleenergia kasutamisel. põllumajanduses 28%. Sellele vaatamata on kõrgekvaliteedilistel toodetel sellised masinad nagu traktorid, valmistatud metallid, sealhulgas õhusõidukid, mootori osad ja töödeldud toidud.

Iowa on elanud Microsofti, Google'i ja IBMi andmekeskustes ning tal on rohkem kui 76 000 inimest, kes töötavad tehnoloogias ja Iowa majandus on mitmekesisem kui arvata.

Asub Ameerika "Heartland", Iowa külgneb kaks rahva suurim jõed: Mississippi ida ja Missouri läänes. See piirneb kuue osariigiga Kesk-lääneosas: Minnesota, Wisconsin, Illinois, Missouri, Nebraska ja Lõuna-Dakota. Suuruse poolest on Iowa 26. kohal territooriumi järgi ja 30. elanikkonna järgi, veidi üle 3 miljoni inimese. Hariduse ees lõpetas üle 90% Iowast keskkooli, asetades selle

Iowas müüdavate kinnisvara hindade kõikumine sõltub sellest, kus soovite elada. Iowa City on üks kõige kallimaid linnu. Tema rikkamate äärelinna naabruses Swisher on riigi kõrgeim keskmine väärtus. Iowa, nagu iga muu kinnisvaraturg, on ettearvamatu ja võib hõlpsasti igakuiselt, iganädalaselt või isegi igapäevaselt ujuda.

Riiki tabas Iowas müüdava vara vähesus taskukohaste hindadega. Kuigi nad usuvad, et pakkumise suurenemisega aasta jooksul hakkab vara keskmine hind lahti lööma, jääb kogu pakkumine tervikuna vajalikuks. Maja kasvumäärad olid 2017. aastal 6%. Kuid see arv väheneb, kui ekspertide prognoosid on täidetud. Tundub, et 2018. aastal suurenevad Iowas müüdavate kinnisvara hinnad 4%. Iowa kinnisvaraturu intressimäärade tõus on prognoos, mis ei ole uus. Igal aastal näib see hinnang olevat koha ekspertidega. Siiski tundub, et see võib 2018. aastaks reaalsuseks saada.

Kuigi ei ole mingit garantiid, et eluaseme nõudlus rahuldab järgmise aasta nõudlust, tundub, et hinnad võivad stabiliseeruda. See tähendab häid asju kõige uuemate ostjate gruppidele.

Kuigi Des Moines ei ole võrreldav teiste suurte linnadega nagu Seattle, on tal suhteliselt tugev majandus ja see on linn, kus paljud ostjad, kes otsivad Iowas müügiks mõeldud kinnisvara. Kuna Des Moines on hea koht ettevõtluse alustamiseks, on see näinud inimeste sissevoolu ja pakub elamumajanduse mugavust, mida ei ole võimalik leida teistes USA osades. Üldiselt on Des Moinesi kinnisvaraturg Iowas, kuigi mitte nii riigi kui ka teiste osade osariigis, kiiresti.

Cedar Rapids on suurem keskmise suurusega linn, mis asub Iowa osariigis. Cedar Rapids on Iowa 2. suurim kogukond 131127 inimese ja 28 linnaosa vahel ning see on hea koht, kust otsida Iowas müüdavaid kinnisvara.

Cedar Rapidsi maja hinnad on riigi keskmisest oluliselt madalamad. Cedar Rapidsi kodu hindamismäärad on viimase kümne aasta jooksul olnud keskmisest kõrgemad.

Üks väga oluline on meeles pidada, et need on keskmised hinnatõusud linna jaoks. Cedar Rapidsi individuaalsed piirkonnad erinevad oma investeerimispotentsiaali poolest, mõnikord palju.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB